Jeśli problem masz z wymową, przyjdź i zamień ze mną słowo.

Dodaj opinię

...

Opinie

Pani Sandra jest miłą sympatyczną osobą ma bardzo dobre podejście do dzieci w każdym wieku sumiennie wybornie każde zajęcia. Najbardziej uparte dzieci jak mój syn potrafią się podstosować do wykonania zadania. Za co jestem bardzo wdzięczna. Gdyby nie wyprowadzka z Łodzi w dalszym ciągu byśmy korzystali z tych lekcji za co bardzo dziękuję D. Białkowska

Dorota Białkowska (24 sierpnia 2019)
 
 

Bardzo ciesze się, że z moimi problemami trafiłam do Pani Sandry. Jest to niesamowita osoba, pomocna, a przede wszystkim motywująca do działania. Polecam Panią Sandre również dla osób dorosłych i bardzo dziękuję za pomoc!

Katarzyna T (23 sierpnia 2019)
 
 

Pani Sandra to osoba kompetentna, komunikatywna i uprzejma, specjalista z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Trafiliśmy do Pani Sandry z 7-letnim synem, który miał problem z wymową dźwięków szumiących. Olek bardzo chętnie pracował z Panią Sandrą, a kilkumiesięczna terapia przyniosła doskonałe efekty. Dziękujemy bardzo za pomoc i gorąco polecamy!

Anna B. (18 września 2018)
 
 

Bardzo dobry specjalista z super podejściem do dzieci polecam wszystkim mój syn pod okiem Pani Sandra pokonał wszystkie zdjagnozowane problemy logopedyczne dziękujemy Agnieszka i Kacperek M.

Michał M (11 września 2018)
 
 

Polecamy - podczas pierwszych zajęć Pani Sandra dokonała diagnozy logopedycznej:seplenienie międzyzębowe. Córka uczęszczała na terapię raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone były w interesujący dla dziecka sposób, Pani Sandra ma bardzo dobre podejście do dzieci,potrafi także zmotywować je do pracy (my niestety podczas ćwiczeń w domu mamy czasami z tym problem).Pod koniec każdych zajęć dostawaliśmy ćwiczenia do pracy z dzieckiem w domu oraz oczywiście cenne wskazówki jak należy ćwiczyć. Po terapii widać znaczną poprawę w mowie córki, także podsumowując polecamy w 100% zajęcia u Pani Sandry.

Agnieszka M. (21 czerwca 2018)
 
 

Chodze z synem do Pani Sandry już od roku jesteśmy razem bardzo zadowoleni z tych zajęć bardzo pomogły mojemu dziecku.Syn bardzo chętnie chodzi na te zajęcia super atmosfera Pani Sandra ma bardzo dobre podejściei do dzieci z czystym sumieniem polecam Panią Sandre i zajęcia w Centrum Logopedyczno-Terapeutycznym.

Maciaszek (29 maja 2018)
 
 

Pani Sandra to wspaniały specjalista oraz człowiek. Bardzo pomogła naszemu synkowi, który miał problemy z mową. Jest bardzo wyrozumiała dla humorów małych pacjentów i ma świetne podejście do dzieci. Synek po kilku spotkaniach otworzył się, nie boi się mówić i chętniej podejmuje próby rozmowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii u Pani i szczerze polecamy!

Iza Kaczmarek (29 maja 2018)
 
 

Pani doktor to przykład na to, że przyjemne można łączyć z pożytecznym. Nasz czteroletni syn chętnie chodził na zajęcia a wręcz wypytywał o następne.Terapia pomogła. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Dziecko mialo problem z opóźnioną mową a teraz my mamy problem z jego gadulstwem:) Polecamy bardzo.

Dagmara (11 maja 2018)
 
 

Pani Sandra to bardzo miła osoba, która potrafi zmotywować do pracy. Na terapie trafiłam, ponieważ miałam problem z wymową "r", okazało się, że mam też inną wadę, której inny logopeda nie zauważył. Profesjonalne podejście i miła atmosfera sprawiają, że zajęcia są przyjemnością. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam! :-)

Agnieszka (17 stycznia 2018)
 
 

Bardzo profesjonalna, do tego potrafiąca zaskarbić sobie szczere oddanie dziecka. Inspirująca i entuzjastyczna. Postępy w starannej wymowie głosek u sześciolatki nastąpiły bardzo szybko. Serdecznie polecam

Marta Garbarczyk (15 marca 2017)
 
 

Pani Sandra to właściwa osoba na właściwym miejscu. Ma bardzo dobre podejście do dzieci,a także ogromną wiedzę i wie jak wykorzystać ją w praktyce. Gorąco polecam!

Kasia (8 marca 2017)
 
 

Do Pani Sandry trafiliśmy pół roku temu i właśnie kończymy terapię. Dzięki profesjonalnemu podejściu nasz 6 letni syn mówi płynnie i bez wad wymowy. Dzięki wielkiej empatii, cierpliwości i przyjaznej atmosferze na wszystkie spotkania przychodziliśmy z uśmiechem, a profesjonalizm, przygotowanie i indywidualne podejście sprawiły, że zajęcia kończą się pełnym sukcesem. Polecamy !

Emilia Szurgot (7 marca 2017)
 
 

Pani Sandra jest bardzo cierpliwą, zawsze przygotowaną i pozytywnie nastawioną osobą. Potrafi dotrzeć do największych uparciuchów ;-) To najlepsza Pani logopeda z którą jak dotąd mieliśmy okazję współpracować (a było ich na prawdę wielu) Polecamy z całego serca! :-)

Aleksandra Madej (8 grudnia 2016)
 
 

Profesjonalny lekarz. Indywidualne podejście do pacjenta. Szybka analiza problemu. Jestem bardzo zadowolony, polecam!

(2 grudnia 2016)
 
 

Chodziliśmy do Pani Sandry Dobrowolskiej na zajęcia logopedyczne z 6 letnią córką i jesteśmy bardzo zadowoleni tak z efektów jak i z relacji z córką. Pani Sandra świetnie łączy profesjonalizm z miłym/sympatycznym podejściem do pacjenta. Polecamy ją każdemu kto ma zaburzenia w wymowie. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tomek Józwiak (27 października 2016)
 
 

Bardzo pozytywna osoba, potrafi i lubi pracować z dziećmi. Cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, zachowuje dystans nauczyciel - uczeń, ale "lekcja" jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Łukasza Tatucha (23 października 2016)

Pani Sandra jest czwartym logopedą z którym współpracowałem, i właściwie jedynym, z którym miałem jakiekolwiek efekty. Terapię zacząłem dosyć późno, bo w wieku 22 lat. Pierwsze widoczne efekty pojawiły się już w przeciągu pierwszego miesiąca. Obecnie jestem już po terapii i czuję się rewelacyjnie. Wymagało to ogromną ilość pracy, ale zdecydowanie było warto.

Norbert Borowski (3 sierpnia 2016)

Na zajęcia do Pani Sandry uczęszczamy z synem od 1,5 roku. Już od pierwszych zajęć syn pracuje choć zazwyczaj potrzebuje kilku zajęć aby zdecydować czy terapeuta mu odpowiada i czy w ogóle mu się chce pracować. Polecam.

Mmka (11 lutego 2016 )

Gabinet godny polecenia. Nowoczesne metody leczenia, różnorodność gier i zabaw oraz miła,przyjazna atmosfera podczas terapii, miła osobowość. wać. Polecam.

Kasia (27 listopada 2014)

Ćwiczenia i zajęcia u Sandry pomagają, zaczynam poprawnie wymawiać 'r'!!! Bardzo miła i sympatyczna Pani, profesjonalne podejście do klienta i problemu. Polecam!!!

Adrian 27lat (11 listopada 2014)

Mam 30 lat, przez całe życie miałem kompleksy z powodu wady wymowy, terapia u Pani Doktor bardzo mi pomogła.

Paweł C (03 października 2014)

stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2014